Довідки про несудимість на відміну інших документів мають термін дії. Радимо готувати довідки з урахуванням подання документа до державних установ України та інших держав.
Довідка про несудимість - це документ, який підтверджує відсутність в кримінальному реєстрі особи зазначених кримінальних справ. Українська влада забезпечує процедуру надання справки про несудимість, що може бути важливою у різних ситуаціях.
Одна з найбільш поширених причин отримання довідки про несудимість - це процес працевлаштування. Більшість роботодавців вимагають, щоб кандидати на роботу надали цей документ. Це пов'язано з безпекою робочого колективу, а також зі зниженням ризику випадкової зайнятості осіб, які мають кримінальне минуле.
Крім того, довідка про несудимість є необхідною у процесі подання заяв на отримання візи, міграційних дозволів, перебування в іншій країні, а також під час прийняття участі в аукціонах, конкурсах та інших відкритих торгах.
Також важливою є отримання довідки про несудимість для осіб, які збираються отримати ліцензію на здійснення певної діяльності. Наприклад, для ведення адвокатської практики, медичної діяльності, діяльності в сфері охорони здоров'я, будівництва, транспорту та інших.
Для студентів, які збираються продовжити навчання за кордоном, також є необхідною довідка про несудимість. Її можуть вимагати в університетах та інших вищих навчальних закладах як умову прийому.
Крім того, отримання довідки про несудимість може бути необхідним для отримання дозволу на волонтерську діяльність, а також для здійснення різних видів бізнесу, наприклад, при заснуванні фірми або отриманні кредиту в банку.
Довідки про несудимість на відміну інших документів мають термін дії. Радимо готувати довідки з урахуванням подання документа до державних установ України та інших держав.
Існує багато країн, в яких легалізація документів відбувається шляхом проставлення на таких документах штампа «Апостиль». В деяких країнах під час оформлення певних документів можуть вимагати проставлення подвійного апостилю, зазвичай це країни, які підписали Гаазьку Конвенцію 1961 року. Подвійний апостиль доволі часто називають апостилем на переклад. Процедура проставлення подвійного апостилю має декілька етапів.
Процедура легалізації бере свій початок в нашому офісі, адже в першу чергу потрібно скласти довіреність на наших співробітників. Після чого оригінал документу в залежності від його типу необхідно подати до компетентного міністерства для легалізації. Вже безпосередньо в міністерстві на документі буде проставлений штамп міністерства та печатка Департаменту з питань нотаріату відповідного міністерства.
У неробочий час після 18 та у
вихідні дні - ми приймаємо замовлення тільки
через телеграм.
Ми з вами зв'яжемося найближчим часом